WSTECZ
  STRONA GŁÓWNA

 

Lp.

Nazwisko i imię ucznia

KONKURSY, OLIMPIADY

Zajęte miejsce

1.        

 

Łukasz Malinowski kl. IIa

 

 

Konkurs Przedmiotowy z Matematyki

 

kwalifikacja do II etapu

2.        

Sebastian Markiewicz

Michał Piotrowski

Paulina Pazderska

 

Międzyszkolny Konkurs PRĘDKOŚĆ, DROGA, CZAS

I miejsce

IV miejsce

VI miejsce

3.        

 

Łukasz Malinowski kl. IIa,

Oskar Sierka kl. Ia,

Maciej Tomsia kl. IIbi

 

SPARTAKIADA LEŚNA

 

 

IV miejsce

4.        

 

Maciej Tomsia kl. IIbi

 

Konkurs Przedmiotowy HISTORIA

 

FINALISTA

5.        

 

Anna Krasińska kl. IIbi,

Łukasz Malinowski kl. IIa, Magdalena Ziętek kl. IIbi

 

 

Turniej TRZYMAJ FORMĘ

 

 

VII miejsce

(na 27 szkół)

6.        

Pierwsza drużyna:

Oskar Sierka kl. Ia,

Karolina Zygan kl. IIa,

Łukasz Mróz kl. IIa.

Druga drużyna:

Łukasz Malinowski kl. IIa,

 Maciek Tomsia kl. IIbi

Dawid Dercz kl. II bi.

 

 

II Wojewódzki Międzyszkolny Turniej pt.: JESTEM PRZYJACIELEM ZWIERZĄT – ZNAM JE, SZANUJĘ I CHRONIĘ

 

kwalifikacja do finału

7.        

Oskar Sierka Ia,

Karolina Zygan IIa,

Łukasz Mróz IIa

 

FINAŁ II edycji  Wojewódzkiego Międzyszkolnego Turnieju pt.: „Jestem przyjacielem zwierząt – znam je, szanuję i chronię”

LAUREACI - II miejsce

8.        

Łukasz Malinowski IIa, Maciej Tomsia IIbi,

Magdalena Ziętek IIbi,

 

FINAŁ II edycji  Wojewódzkiego Międzyszkolnego Turnieju pt.: „Jestem przyjacielem zwierząt – znam je, szanuję i chronię”

 FINALIŚCI - X miejsce

9.        

 

Paweł Dudek,

 Dawid Dziadek kl. VI

 

 

Mistrzostwa Sosnowca w BADMINTONIE chłopców

 

 

II miejsce

10.     

Dominika Miodek kl. Ia,

Martyna Brzozowska kl.IIa,

Angelika Jarzęcka kl.IIa,

Katarzyna Karkosz kl.IIa,

Monika Sperka kl.IIa,

Sandra Zgrzebniok, kl.IIa

Karolina Zygan kl.IIa,

Martyna Chrut kl.II bi,

Anna Krasińska kl.II bi

 

KOSZYKÓWKA DZIEWCZĄT gimnazjum

 

11.     

Magdalena Ziętek kl. IIbi

Konkurs Recytatorski MAGIA ŻYWEGO SŁOWA

 

 wyróżnienie

 

12.     

 Paulina Adamik kl.IV,

Natalia Arwaj kl.IV ,

Sandra Sokołowska kl.IV,

Weronika Szymańska kl.IV,

Emilia Waluga kl.IV,

Marcelina Zygan kl.IV,

Adrianna Podsiadły kl. V,

Aleksandra Majak kl. VI,

Małgorzata Mosur kl. VI,

Natalia Śpiewak kl. VI,

Patrycja Tomczyk kl. VI

 

 

 

KOSZYKÓWKA DZIEWCZĄT szkoła podstawowa

 

13.     

Szkoła Podstawowa nr 33 z Oddziałami Specjalnymi

 

Gimnazjum nr 27 z Oddziałami Integracyjnymi

Wojewódzki KONKURS NA NAJCIEKAWSZE OBCHODY
MIĘDZYNARODOWEGO ROKU RÓŻNORODNOŚCI BIOLOGICZNEJ
‘2010

laureat

 

 

wyróżnienie

14.     

 

Świetlica UŚMIECH DZIECKA dwa zespoły  w kategorii klas młodszych i dwa w kategorii klas starszych

 

 

KONKURS MINI PLAYBACK SHOW TANECZNYM KROKIEM

 

 

wyróżnienia

15.     

uczniowie kl. VIa:

Aleksandra Majak,

Natalia Śpiewak,

Marek Pietrzak

 

 

Szkolny konkurs językowy pod hasłem LANGUAGE MASTER

 

I miejsce

kategoria szkoła podstawowa

16.     

 

kl. IIa:

Monika Sperka,

Sandra Zgrzebniok,

Łukasz Malinowski

 

Szkolny konkurs językowy pod hasłem LANGUAGE MASTER

 

I miejsce

kategoria gimnazjum

17.     

 

Maciej Tomsia IIbi
Anna Krasińska IIbi
Łukasz Malinowski IIa

 

 

Szkolny konkurs

MISTRZ JĘZYKA ROSYJSKIEGO

 

I miejsce

II miejsce

III miejsce

18.     

Połetek Szymon, kl. IV

 Szymańska Weronika kl. IV

 Zygan Marcelina kl. IV

 

 

KONKURS MATEMATYCZNY

 

I etap

AKCJE, TURNIEJE, IMPREZY SPOŁECZNE

 

1.     

GORĄCZKA ZŁOTA ORGANIZATOR Szkolne Koło PCK

2.     

IX TURNIEJ SPORTOWY ŚWIETLIC ŚRODOWISKOWYCH "OLIMPIADY DUCH SPARTAKIADY RUCH" - Świetlica Środowiskowa UŚMIECH DZIECKA

3.     

Turniej rodzinny „RODZINNIE I ZDROWO NA SPORTOWO”

4.     

SOSNOWIECKI FESTIWAL ORGANIZACJI POZARZĄDOWYCH

 - Świetlica Środowiskowa UŚMIECH DZIECKA

5.     

ZACHOWAJ TRZEŹWY UMYSŁ

6.     

POLA NADZIEI

7.     

OGÓLNOPOLSKA AKCJA „POLSKA BIEGA”

8.     

STOP DOPALACZOM

9.     

Projekt wielostronny Comenius „Uczenie się przez całe życie”  - „ALL OF US ARE PART OF THE SAME GAME – WSZYSCY JESTEŚMY CZĘŚCIĄ TEJ SAMEJ GRY" uczniowie i nauczyciele Szkoły Podstawowej nr 33 z Oddziałami Specjalnymi.

10.  

Projekt wielostronny Comenius "ONE HUMAN, ONE TREE  – JEDEN CZŁOWIEK JEDNO DRZEWO" zrealizowanych  przez uczniowie i nauczyciele Gimnazjum nr 27 z Oddziałami Integracyjnymi.

11.  

AKCJIA "POMÓŻMY SOSNOWIECKIM KASZTANOWCOM"

12.  

IX  PRZEGLĄD KRÓTKICH FORM TEATRALNYCH „TACY  SAMI"

13.  

"SPOTKANIE NOWOROCZNE POKOLEŃ STOWARZYSZENIE “SZKOŁA DLA OSTRÓW-OSTROWY DLA SZKOŁY" harcerze związani z Kręgiem Seniorów ZHP "Korzenie

14.  

 TYDZIEŃ WOLONTARIATU

15.  

V ZAGŁĘBIOWSKIE IGRZYSKA SPORTOWE DLA OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH 

 - kl. IV s Sebastian Pitek i Wojtek Kopała

16.  

AKCJA SPRZĄTANIE 2010 "Chrońmy bioróżnorodność - segregujmy odpady"

17.  

Szkoła bez przemocy