WSTECZ
         STRONA GŁÓWNA

 

 

W wojewódzkim konkursie Interdyscyplinarnym Grzegorz Stokłosa przeszedł do II etapu

GRATULUJEMY!!!

Międzyszkolny Konkursu Piosenki "Szansa na sukces” dla uczniów klas specjalnych –(w ZSS nr1) Dawid Krzętowski, Dorota Kamińska, Anita Piotrowska

 II miejsce  Anita Piotrowska – Gimnazjum nr 22 w Sosnowcu

GRATULUJEMY!!!

 

Międzyszkolny konkurs tańca

II miejsce Dorota Kamińska i Dawid Krzętowski

 

 

 

 

 

GRATULUJEMY!!!

Międzyszkolny konkurs ekologiczny "Bieg po zieloną gałązkę" org. SP 29:

Dawid Dziadek, Ola Majak, Marek Pietrzak

ZDOBYLIŚMY II MIEJSCE W SOSNOWCU

GRATULUJEMY!!!

 

Międzyszkolny Konkurs recytatorski poezji religijnej dla uczniów szkół  i gimnazjów- zorganizowany przez ZSO nr 12 w S-cu – Oskar Sierka, Anna Krasińska, Monika Syczowska z klasy VI a

Anna Krasińska zdobyła III miejsce

GRATULUJEMY!!!

 

Międzyszkolny konkurs recytatorski „Wierszyki łamiące języki”- organizator Klub w Maczkach – Ada Deredas, Paulina Szpich, Piotr Brzezoń, Weronika Szymańska, Emilia Waluga, Marcelina Cygan

EMILIA WALUGA zajęła 3 miejsce

PAULINA SZPICH zdobyła wyróżnienie

GRATULUJEMY!!!

 

 I Regionalny Konkurs Szkół Specjalnych (w Zabrzu) – „Z komputerem za pan brat "Nowoczesne urządzenia, które ułatwiają mi funkcjonowanie w społeczeństwie" oraz konkursie na ZNACZEK POCZTOWY wykonany w programie Paint na temat " Mój bank, moje pieniądze, moje zdrowie"

W kategorii prezentacja:

Dawid Krzętowski z klasy III g zajął II miejsce

wyróżnione: Anita Piotrowska kl.III g, Tomek Karpała kl. IIIg oraz Damian Cupiał kl. Ig

W kategorii znaczek pocztowy:

Patryk Czekaj z III g zajął III miejsce

GRATULUJEMY!!!

 

Dnia 16 kwietnia w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 6 w Sosnowcu – Ostrowach Górniczych odbył się Międzyszkolny Konkursu Ortograficzny. Już po raz czwarty gościliśmy drużyny  z gimnazjów specjalnych z terenu Zagłębia.

W wyniku zmagań konkursowych nasza drużyna Anita Piotrowska, Barbara Szewczyk, Magda Strzelczyk

                                                                 zajęła I MIEJSCE

GRATULUJEMY!!!

Konkurs organizowały: Anna Szczepańska, Agnieszka Król, Marta Kozioł, Olga Chodakowska.

 

21 września - V SPARTAKIADA dla dzieci i młodzieży ze świetlic środowiskowo - socjoterapeutycznych i Klubów Abstynenta pod hasłem „SPRAWNI I ZRĘCZNI”. Wzięło w niej udział 200 uczestników z 9 świetlic środowiskowo – socjoterapeutycznych i  Klubów Abstynenta funkcjonujących na terenie Sosnowca.

Dzieci z działającej przy naszej szkole Świetlicy „UŚMIECH DZIECKA” zajęły I MIEJSCE

GRATULUJEMY!!!

SPARTAKIADĘ PRZYGOTOWAŁY I PROWADZIŁY: dyr Anna Woszczek, Joanna Piekarz, Ilona Wąsowicz, Jadwiga Grodecka, Aleksandra Stroińska, Olga Chodakowska, Beata Piątek ze  świetlicy środowiskowo – socjoterapeutycznej „ Uśmiech dziecka”

 

III edycja Konkursu Plastycznego "Po stopniach tęczy" zorganizowanego przez Świetlicę Socjoterapeutyczną "Świetlik" Prace plastyczne wykonane przez dzieci na zajęciach w naszej Świetlicy Środowiskowej "Uśmiech Dziecka" zdobyły I miejsce: Adrianna Deredas, Paulina Szpich, Adrianna Podsiadły

GRATULUJEMY!!!

 

Udział w VIII Przeglądzie Twórczości dzieci ze świetlic środowiskowych z terenu Sosnowca – przedstawienie „Trudny wybór” w wykonaniu uczestników świetlicy środowiskowo – socjoterapeutycznej

 

Międzyszkolny Konkurs plastyczny „Wielkanocna Pisanka”

II miejsce: Miłosz Skotniccy (na 40 uczestników)

GRATULUJEMY!!!

 

Międzyszkolny konkurs plastyczny „Kartka wielkanocna” –

II miejsce Dawid Krzętowski, Dominika Pacholczyk

GRATULUJEMY!!!

 

Międzynarodowy konkurs plastyczny „Inne spojrzenie”:

Wyróżnienie Oskar Sierka

GRATULUJEMY!!!

 

Klasyfikacja w kategorii usportowienia szkoły ( na szczeblu miejskim )

w kategorii:  chłopcy – 14,     w kat. dziewcząt  -13

GRATULUJEMY!!!

 

Międzyszkolny konkurs "Bajkowa matematyka

Marek Pietrzak, Damian Muszyński, Natalia Śpiewak

 

Konkurs szkół podstawowych „Matematyczne potyczki” zorganizowany w SP nr 23 w Sosnowcu –

Kuba Pajor, Maciej Łądka, Olek Skiba, Miłosz Skotniccy

 

OGÓLNOPOLSKA KAMPANIA „ZACHOWAJ TRZEŹWY UMYSŁ”

Ada Deredas- IIa

Weronika Szymańska – Ia

Amanda Janosz – IVa

Magdalena Strzelczyk – Ig

Magdalena Werbolewska – II g

Marcin Witas – IIg

Ireneusz Olesiński- IIg

 

GRATULUJEMY!!!

Copyright © 2009 www.zso6.neostrada.pl , All rights reserved.  Designed by: nolia