W wojewódzkim konkursie Interdyscyplinarnym „Sport, turystyka i wypoczynek” nasi uczniowie zdobyli tytuł finalisty!!!

TOMASZ KUDŁACZ

z klasy VI b  44pkt\48

DARIUSZ GRABOWSKI

z klasyVIa     44pkt\48

GRATULUJEMY!!!

REGIONALNY KONKURS INFORMATYCZNY "KOMPUTEROWY GURU"

Konkurs "KOMPUTEROWY GURU" odbył się 16 marca  2007r w Szkole Podstawowej nr 6 w Sosnowcu.

W konkursie wzięło udział prawie 100 uczniów z klas V i VI z terenu województwa.

Naszą szkołę reprezentowali: TOMASZ KUDŁACZ  i DARIUSZ GRABOWSKI .

Zadaniem uczniów było rozwiązanie jak największej liczby zadań w określonym czasie.

Uczniowie mogli uzyskać 100 punktów. Laureatami konkursu zostali:

1. Grabowski Dariusz (93pkt)- SP nr 33 w Sosnowcu

2. Dyzia Paweł (91,5pkt) - PSP nr 5 w Sosnowcu

3. Kuszka Rafał (88,5pkt) - SP nr 21 w Chorzowie

GRATULUJEMY!!!

24 kwietnia 2007r już po raz piąty uczestniczyliśmy w Konkursie ekologicznym " POLSKIE PARKI NARODOWE" zorganizowanym przez Gimnazjum nr 10 w Dąbrowie Górniczej. Po zmaganiach testowych i ośmiu pytaniach praktycznych, drużyna naszej szkoły w składzie ALEKSANDRA SZCZĘŚNIAK i DARIUSZ GRABOWSKI  z klasy VIa zajęli zaszczytne

II MIEJSCE!!!.

OPIEKUN : GABRIELA WÓJCIK

GRATULUJEMY!!!

24 kwietnia 2007r 5 uczniów z klas I-III (Ia - Piotr Brzezoń, IIa - Kacper Chojnacki, Dawid Dziadek, IIb - Marek Pietrzak, Grzegorz Krawczyk) wzięło udział w Międzyszkolnym konkursie recytatorskim "WIOSNA, WIOSNA - ACH TO TY", który zorganizowała Filia nr 13 Miejskiej Biblioteki Publicznej w Maczkach oraz Miejski Klub "Maczki"

MAREK PIETRZAK z kl.IIb zajął II MIEJSCE

PIOTR BRZEZOŃ  z kl. Ia - wyróżnienie

Przygotowanie uczniów: JUSTYNA KLICH
                                                                  Opiekun: Beata Piątek

GRATULUJEMY!!!

17 kwietnia nastąpiło rozstrzygnięcie IV edycji Regionalnego konkursu grafiki komputerowej "Samochód moich marzeń".

Na konkurs wpłynęło ponad 200 prac.

Nasi uczniowie znaleźli się w samej czołówce!

Oskar Czekaj ucz. kl. I g zajął I miejsce,

Marcin Krzętowski ucz. kl. VI s. III miejsce, oraz

Angelika Paturalska uczennica kl. II g otrzymała wyróżnienie.

Oto  prace uczniów:

Przygotowanie uczniów: Joanna Piekarz

GRATULUJEMY!!!

Dnia 17 kwietnia w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 6 w Sosnowcu – Ostrowach Górniczych odbył się Międzyszkolny Konkursu Ortograficzny pod hasłem „Ogród pełen ortografii”. Już po raz trzeci gościliśmy drużyny  z gimnazjów specjalnych z terenu Zagłębia.

W wyniku zmagań konkursowych nasza drużyna (Kamil Imioł, Anita Piotrowska, Barbara Szewczyk)

zajęła I MIEJSCE

GRATULUJEMY!!!

Konkurs organizowały: Anna Szczepańska, Agnieszka Król, Marta Kozioł, Olga Chodakowska.

Dnia 23.09.2006r. odbyła się IV SPARTAKIADA dla dzieci i młodzieży ze świetlic środowiskowo - socjoterapeutycznych i Klubów Abstynenta pod hasłem „SPRAWNI I ZRĘCZNI”. Wzięło w niej udział 200 uczestników z 9 świetlic środowiskowo – socjoterapeutycznych i  Klubów Abstynenta funkcjonujących na terenie Sosnowca.

Dzieci z działającej przy naszej szkole Świetlicy "Uśmiech dziecka" zajęły II MIEJSCE

GRATULUJEMY!!!

SPARTAKIADĘ PRZYGOTOWAŁY I PROWADZIŁY: dyr Anna Woszczek, Joanna Piekarz, Ilona Wąsowicz, Jadwiga Grodecka, Aleksandra Stroińska, Dorota Adamczyk, Beata Piątek ze  świetlicy środowiskowo – socjoterapeutycznej „ Uśmiech dziecka”.

17 października Filia nr 13 Miejskiej Biblioteki Publicznej w Maczkach przy współudziale Miejskiego Klubu “Maczki” zorganizowała Konkurs recytatorski Złota Polska Jesień. Na scenie swoje umiejętności przedstawiali uczniowie klas I- III ze szkół podstawowych nr 32, 33 i 37.

Naszą szkołę reprezentowali: kl. Ia - Ada Deredas, Wiktoria Kocel, kl IIb - Daria Soczówka, Aleksandra Majak, kl. IIIa - Oskar Sierka, Dominika Miodek.

Jury miało pełne ręce roboty, oceniało uczestników w czterech kategoriach: opanowanie tekstu, poprawność deklamacji, środki ekspresji oraz ogólne wrażenie estetyczne. Młodzi artyści z zaangażowaniem prezentowali perełki polskiej poezji dziecięcej.

Jury przyznało:

I miejsce Oskar Sierka - Szkoła Podstawowa nr 33