STRONA GŁÓWNA

ROK SZKOLNY 2017/2018

Harmonogram zebrań i konsultacji z rodzicami

      12.09.2017 – (wtorek) – zebrania

       24.10.2017 – (wtorek) – zebrania 

      •       12.12.2017 – (wtorek) – zebrania i konsultacje, informacje o zagrożeniach ocenami niedostatecznymi

       23 .01.2018 – (wtorek) – zebrania (wyniki klasyfikacji półrocznej)

      13.03. 2018 – (wtorek) – zebrania i konsultacje indywidualne

       22.05.2018 – (wtorek) – zebrania i konsultacje, informacje o zagrożeniach ocenami niedostatecznymi

Konsultacje z nauczycielami (indywidualne, telefoniczne)

lp.

nazwisko i imię

dzień

godzina

1)

Adamczyk Dorota poniedziałek

11:45 – 12:30

2)

Błaszkiewicz Bożena

piątek

9:50 – 10:35

3)

Chodakowska Olga poniedziałek
wtorek
środa
9:50 – 10:35
10:45 – 11:30
13:40 - 14:25

4)

Chudzik Ewa

wtorek

9:50 – 10:35

5)

Cyran Agnieszka

środa 

9:50 – 10:35

6)

Dworczyńska Małgorzata

wtorek

9:50 – 10:35

7) 

Wiśniowski Sławomir środa

12:20 – 12:40

8)

Klich Justyna

poniedziałek

9:00 – 9:40

9)  

Kocioł Kasia

wtorek 

11:45 – 12:30

10) 

Kozioł Marta

poniedziałek 

15:00 - 16:00

11)

Król Agnieszka środa 10:45 – 11:30

12) 

Lipińska Marta

piątek

9:50 – 10:35 

13) 

Mizgajski Marek

poniedziałek 

czwartek

13:40 - 14:25

11:45 – 12:30

14) 

Pietraszkiewicz Anna

wtorek

8:55 - 9:40

15)

Piekarz Joanna środa
czwartek
10:30 – 11:30
11:30 – 12:30

16) 

Pniak Grażyna

wtorek

12:30 - 13:30

17)

Stroińska Aleksandra

poniedziałek 

10:40 – 11:30

18)

Szczepańska Anna  czwartek  9:50 – 10:35 
19)  Szczepańska Angelika  wtorek 9:50 – 10:35

20) 

Targosz Elżbieta wtorek 10:45 – 11:30

21)

Wiśniewski Jakub poniedziałek  10:00 – 11:00

22) 

Rejdych Małgorzata

23)

ks. Grzegorz Kopyś

wtorek 

10:45 – 11:30

24) 

Nowak Habinka Dorota czwartek 10:30 – 11:15

25) 

Patyk Marta

wtorek 

9:45 - 10:45

26) 

Purchla Anna

czwartek

10:45 – 11:30 

27)

Ślefarski Bartłomiej poniedziałek  8:55 – 9:40 

28) 

Żebrowska Jadwiga

czwartek

10:45 - 11:30  

29)

Sikora-Stypa Katarzyna

30)

Sylwia Nowak

środa

8:55 – 9:40 

31)

Karolina Talik

poniedziałek

10:45 - 11:30 

32)

Małgorzata Perczak

piątek

10:45 - 11:30 

33)

Beata Grzywa

piątek

8:00 – 9:00

34)

Aleksandra Kemona

 

 

35)

Beata Lipińska

 czwartek

9:30 – 15:30 

36)

Janus Tomasz

     37)

38)